Radyant Isıtma

İbadethane Isı Sistemleri

İBADETHANELERİMİZ TOPLUMUMUZUN KALBİ VE CAN DAMARLARIDIR. İNSANLARIMIZIN VERDİĞİ DEĞER DOĞRULTUSUNDA BU YAPILAR GÖRKEMLİ , BÜYÜK VE YÜKSEK OLARAK İNŞAA EDİLMEKTEDİR.DOLAYISI İLE İBADET ZAMANLARINDA BU YAPILARIN ISITMA İHTİYACINI KARŞILAMAK AMACIYLA DOĞRU VE EKONOMİK ISITMA CİHAZLARI SEÇİLMESİ GEREKMEKTEDİR.BU DOĞRULTUDA BİRÇOK İBADETHANEDE FORNAX SERAMİK RADYANT ISITICILAR İLE HIZLI VE KESİN OLARAK ISITMA İHTİYACI GİDERİLMEKTEDİR.

Fornax Radyant ISITICI…

ARTAN ENERJİ MALİYETLERİ VE KARŞILAŞILAN YÜKSEK FATURALAR ALTERNATİF ISINMA YÖNTEMLERİ GELİŞTİRİLMESİNE İMKAN SAĞLAMIŞ VE BU SAYEDE RADYANT ISITMA SİSTEMLERİ GELİŞTİRİLMİŞTİR.

FORNAX OLARAK SERAMİK RADYANT ISITICI, BORU TİP RADYANT ISITICI VE SICAK HAVA ÜRETECLERİ ÜRETİMİNDE UZMAN KADROSU , AR-GE ÇALIŞMALARI VE EDİNDİĞİ BİLGİ BİRİKİM SAYESİNDE SEKTÖRDE BİRİNCİ KONUMA ERİŞTİK.

GEREK KAPALI ALANLARDA GEREKSE AÇIK ALANLARDA YÜKSEK PERFORMANS GÖSTEREN CİHAZLARIMIZ İLE İDAALI VE SEKTÖRE YÖN VEREN ÖNCÜ BİR MARKAYIZ.

SÜREKLİ YAPILAN AR-GE VE İNOVASYONLARIMIZ SAYESİNDE TÜRKİYE VE DÜNYA ÇAPINDA EN ÇOK ÖZELLİK İLE BİRLİKTE KALİTEYİ BARINDIRAN ÜRÜNLER ÜRETMEK VE SİZLERE BU HİZMETİ SUNMATAN MUTLULUK DUYMAKTAYIZ.

HANGİ TÜR ALANLARDA KULLANABİLECEĞİNİZİ GÖRMEK VE CİHAZLARIMIZIN TEKNİK ÖZELLİKLERİNİ İNCELEMEK İSTERSENİZ AYRICA,

https://www.youtube.com/watch?v=E0-xHCJ1pi4 https://www.youtube.com/watch?v=LSQVQ0Wr8n0 https://www.youtube.com/watch?v=pIxtRY3zlb4 https://www.youtube.com/watch?v=FuBKN31zpNQ https://www.instagram.com/teknodm/

ADRESLERİNİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.